r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

GRANICE - WSCHODNIE TARGI OCHRONY GRANIC
15-10-2018

GRANICE - WSCHODNIE TARGI OCHRONY GRANIC

DZIEŃ OTWARTY - 25 PAŹDZIERNIKA 2018

Niewątpliwie największą atrakcją wydarzenia będą dynamiczne pokazy  formacji mundurowych z użyciem pojazdów, broni hukowej, materiałów pirotechnicznych i psów służbowych, podczas których będzie można
zobaczyć „na żywo”, jak wygląda praca funkcjonariuszy poszczególnych jednostek.

W przerwie między pokazami warto odwiedzić przestrzeń wystawienniczą, gdzie będzie można obejrzeć specjalistyczny sprzęt i pojazdy wspierające ochronę granic.

Na dzień otwarty zapraszamy również osoby zainteresowane pracą w służbach mundurowych. Na stoiskach poszczególnych formacji będzie można dowiedzieć się m.in. jakie warunki trzeba spełnić, aby ubiegać się o pracę w służbach, czy jak wyglądają poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego. O zasadach rekrutacji i warunkach pracy będzie można porozmawiać z przedstawicielami Służby Więziennej, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Służby Celno-Skarbowej.

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: