r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Gminne eliminacje małych recytatorów
31-03-2015

IAS 24: Gminne eliminacje małych recytatorów

Rozpoczyna się 34. edycja Małego Konkursu Recytatorskiego. Gminne eliminacje w Trzydniku Dużym odbędą się za kilka tygodni, ale już są przyjmowane zgłoszenia chętnych.
 
To propozycja skierowana do uczniów szkół podstawowych, którzy będą oceniani w dwóch kategoriach wiekowych - klas I - III i IV - VI. Każdy z uczestników ma przygotować jeden wiersz lub fragment prozy, nieprezentowany w innych konkursach. Organizatorzy nie narzucają tematyki, ale zachęcają do odważnych i wyrazistych interpretacji oraz prób komponowania tekstów w przemyślaną całość, jednorodną co do tematu lub nastroju.

Kartę uczestnictwa i regulamin konkursu można pobrać ze strony internetowej: www.goktrzydnik.com.pl albo Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie: www.wok.lublin.pl i dostarczyć do siedziby GOK-u w Trzydniku Dużym.

Eliminacje gminne odbędą się 29 kwietnia, a termin zgłaszania chętnych upływa tydzień wcześniej.
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: