r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Wyśpiewali nominacje
30-03-2015

IAS 24: Wyśpiewali nominacje

10 spośród ponad 40 młodych wokalistów, którzy w czwartek 26 marca wystąpili w eliminacjach ogólnopolskiego konkursu wokalnego „Wygraj sukces” w Trzydniku Dużym, zakwalifikowało się do etapu regionalnego.
O nagrodę główną, czyli wyjazd do Eurodisneylandu pod Paryżem, wśród najmłodszych wykonawców z klas 0 - III będą walczyć m.in. Julia Fijałkowska z Gminnego Ośrodka Kultury w Modliborzycach i Natalia Wawrzyńczyk ze Szkoły Muzycznej "Yamaha" w Lublinie. W kategorii uczniów ze starszych klas "podstawówek" jury przyznało trzy nominacje dla Elżbiety Jakubiec z GOK w Modliborzycach oraz Mateusza Małka i Magdaleny Rawskiej z Janowskiego Ośrodka Kultury w Janowie Lubelskiem. Spośród gimnazjalistów w kolejnym etapie konkursu zaśpiewają Martyna Bębenek z Zespołu Szkół w Potoku Wielkim, Ewelina Gąska z GOK-u w Modliborzycach i Julia Kierepka z JOK w Janowie Lubelskim. W najstarszej kategorii wiekowej jurorzy nominowali Elżbietę Gabryel z Ze Szkoły Muzycznej "Yamaha" w Lublinie i Katarzynę Wisińską z GOK-u w Modliborzycach.
 
Oprócz 10 nominacji jury przyznało 9 wyróżnień. W ten sposób członkowie komisji docenili Julię Jaworską z JOK w Janowie Lubelskim, Magdalenę Krysiak ze Szkoły Muzycznej im. Witolda Lutosławskiego w Lublinie, Justynę Ząbek z Ogniska Muzycznego "Meluzyna" w Lublinie, Magdalenę Miśkiewicz z Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym, Aleksandrę Małek z Publicznej Szkoły Podstawowej w Janowie Lubelskim, Klaudię Peret z JOK w Janowie Lubelskim, Aleksandrę Madej z Niepublicznej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Lublinie, Karolinę Więcław z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju i Agatę Butę z NSJiMR w Lublinie. 
 
Etap regionalny odbędzie się między 24 kwietnia a 10 maja, natomiast finał zaplanowano na początku czerwca w Tarnobrzegu, gdzie w 1996 roku narodził się pomysł konkursu. 
 
Głównym jego organizatorem jest Tarnobrzeski Dom Kultury, a współorganizatorami kilkadziesiąt gminnych ośrodków w całym kraju, w tym GOK w Trzydniku Dużym oraz Studio "Pro Media".

 

Źródło: IAS 24

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: