r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Świąteczny konkurs plastyki obrzędowej
07-03-2015

IAS 24: Świąteczny konkurs plastyki obrzędowej

Uzdolnieni plastycznie mieszkańcy gminy Trzydnik Duży mogą już zgłaszać swoje propozycje w tegorocznym Konkursie Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej.

Prace będą przyjmowane przez najbliższe cztery tygodnie, a najciekawsze zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie w Gminnym Ośrodku Kultury.

Swoimi zdolnościami mogą się wykazać dzieci, młodzież szkolna, a także twórcy ludowi czy koła gospodyń wiejskich. Każdy może zgłosić swoją propozycję tylko w jednej kategorii: palmy, pająki lub pisanki. Technika wykonania jest nieograniczona, a jury będzie oceniać zgodność z regionalną tradycją wielkanocną, a także staranność wykonania i oryginalność prac.

Propozycje należy składać do 31 marca w ośrodku kultury w Trzydniku Dużym. Najlepsze zostaną nagrodzone i zaprezentowane na wystawie, która będzie czynna w trzydnickiej placówce w kwietniu. 

 

Źródło: IAS 24

 

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: