r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: A oni śpiewają...
08-03-2015

IAS 24: A oni śpiewają...

Około 40 uczniów ze szkół podstawowych w gminie Trzydnik Duży wzięło udział w tegorocznym konkursie wokalnym pod hasłem "A ja śpiewam...". Najlepsi wystąpią w finale, który odbędzie się środę 11 marca o 10.00 w miejscowym ośrodku kultury.

To zwycięzcy organizowanych po raz trzeci eliminacji, które odbyły się w pięciu szkołach podstawowych w Olbięcinie, Woli Trzydnickiej, Łychowie Gościeradowskim, Rzeczycy Księżej i Rzeczycy Ziemiańskiej. - Wszyscy będą występować indywidualnie, wykonując jedną, dowolnie wybraną piosenkę. Wokaliści będą oceniani w dwóch kategoriach wiekowych - mówi współorganizatorka konkursu Monika Buda. 

Jury nagrodzi oddzielnie solistów z klas I - III i IV - VI. W tym roku członkami komisji będą nauczycielka z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Olbięcinie Beata Drewniak, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym Ewa Sobota i Teresa Zawadzka z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 

 

Źródło: IAS 24

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: