r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

Prawie jak w kinie, czyli mistrzowie halówki
02-03-2015

Prawie jak w kinie, czyli mistrzowie halówki

Drużyna pod nazwą "Sto Twarzy Grzybiarzy" wygrała Gminny Turniej Piłki Halowej w Trzydniku Dużym. W zawodach, które odbyły się w miniony weekend, rywalizowało siedem zespołów.

 

Najpierw uczestnicy zmagań rozgrywali mecze w dwóch grupach, z których po dwie najlepsze drużyny grały o najwyższe lokaty, a zespoły zajmujące trzecie pozycje rywalizowały o miejsce piąte. 

Turniej przyniósł wiele niespodzianek. - Na przykład zdarzyło się, że w meczu trwającym dwa razy 7 minut, zespół, który prowadził do przerwy 4:0 ostatecznie przegrał 4:5. Ponadto "Krzywy Dyszel", który przed rokiem wygrał turniej, tym razem zajął... ostatnie miejsce. W kilku przypadkach o zwycięstwie decydowała dogrywka - relacjonuje organizator zawodów Robert Nowosad.

Tak było m.in., w finale, w którym zespół "Sto Twarzy Grzybiarzy" zremisował z "Blok Ekipą" 1:1, ale w dogrywce strzelił zwycięskiego gola. W meczu o trzecie miejsce "Burza" Trzydnik wygrała 6:0 z Wólką Olbięcką, a spotkanie o piątą lokatę pomiędzy drużynami "Bobowlani" Rzeczyca a CSKA Moskwa, zakończyło się wygraną piłkarzy z Rzeczycy 5:1. 

Trzy najlepsze ekipy otrzymały puchary, piłki i dyplomy, a wszystkie drużyny odebrały futbolówki. 

Kolejne sportowe emocje w Trzydniku Dużym już w połowie marca podczas Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego. 
 
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: