r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Nowa sekretarz gminy
24-02-2015

IAS 24: Nowa sekretarz gminy

Wioletta Niezbecka będzie nowym sekretarzem Gminy Trzydnik Duży. Zastąpi na tym stanowisku Józefa Ziębę, który odchodzi na emeryturę.

 

Dotychczasowy sekretarz pracował w miejscowym urzędzie nieprzerwanie od 1972 roku. Najpierw był zatrudniony jako starszy referent w wydziale handlu i komunikacji, a potem zajmował się również oświatą. Przez 16 lat był zastępca wójta, a od 202 roku wykonywał obowiązki sekretarza.

Jego następczyni przyszła do urzędu na trzymiesięczny staż jako pracownik biurowy, a 19 sierpnia 2003 roku została zatrudniona na stanowisku młodszego referenta do spraw kancelaryjno-kadrowych. Obecnie pracuje jako inspektor do spraw organizacyjno-kadrowych i działalności gospodarczej.

- Wioletta Niezbecka była jedną z dwóch kandydatek w konkursie na stanowisko sekretarza. Spełniła wszystkie wymagania formalne oraz wykazała się dużą wiedzą z zakresu administracji samorządowej. O jej wyborze zadecydowały nie tylko umiejętności, wiedza i doświadczenie, ale również cechy charakteru. To osoba kompetentna, dokładna, rzetelna, odpowiedzialna i komunikatywna - przekonuje wójt gminy Trzydnik Duży Franciszek Kwiecień. 

Wioletta Niezbecka przejmie obowiązki sekretarza gminy w kwietniu. 
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: