r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Ferie z ośrodkiem kultury
28-01-2015

IAS 24: Ferie z ośrodkiem kultury

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym rozpoczął zapisy uczniów, którzy chcą spędzić tegoroczne ferie na zajęciach, organizowanych przez tę placówkę. Zimowa przerwa szkolna rozpocznie się za tydzień, ale organizatorzy ferii chcą zakończyć przyjmowanie zgłoszeń jak najszybciej.
Od poniedziałku 2 lutego przez tydzień trzydnicki GOK zaprasza na zajęcia sportowe, zabawy ruchowe, projekcje filmowe i warsztaty kulinarne, a także wycieczki, w tym wyjazd do teatru do Lublina. W Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie uczestnicy wyprawy obejrzą "Czerwonego Kapturka". 
 
Oprócz tego, uczniowie, którzy nie wyjeżdżają na ferie poza swoje miejsce zamieszkania, będą mogli nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, porozmawiać z policjantem o przeciwdziałaniu zagrożeniom czyhającym na dzieci i młodzież, a także wziąć udział w zajęciach Małej Akademii Muzycznej, Akademii Małego Konstruktora i Kuchni Małego Smakosza. 
 
W programie ferii w GOK-u jest też nauka japońskiej sztuki origami, które poprowadzi Kuba Tarkowski. To członek Polskiego Towarzystwa Origami, który ma zaledwie 15 lat, ale specjaliści uważają, że ma takie zdolności, jakich nie powstydziliby się artyści nawet z 20-letnim stażem w sztuce origami. Podczas ferii Kuba Tarkowski będzie "zarażać" swoją pasją innych młodych mieszkańców gminy. 
 
Zajęcia, które potrwają do 6 lutego, zakończy karnawałowy bal przebierańców, a szczegółowy program feryjnych zajęć można znaleźć na stronie: www.goktrzydnik.com.pl.
 
źródło: IAS 24
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: