r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Konkurs "przyłapanych na czytaniu"
26-01-2015

IAS 24: Konkurs "przyłapanych na czytaniu"

Konkurs fotograficzny "Z książką mi do twarzy" to nowy pomysł Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzydniku Dużym na promocję czytelnictwa i zachęcenie do korzystania z innych usług tej placówki. Propozycje można zgłaszać jeszcze przez kilka dni, a laureatów wybiorą internauci.
Tematem konkursowych fotografii jest czytanie, a dokładnie osoby - i nie tylko - przyłapane na czytaniu. - W ten sposób chcemy połączyć książkę z nowoczesnymi technologiami, a nie tylko tradycyjnym malowaniem czy rysowaniem. Wiemy, że takie inicjatywy były realizowane w innych placówkach i teraz chcemy sprawdzić czy taki pomysł może się przyjąć również u nas - mówi dyrektor GBP w Trzydniku Dużym Ewa Biała.
 
W konkursie mogą wziąć udział autorzy w różnym wieku. Miejsce zamieszkania i doświadczenie fotograficzne również nie mają znaczenia. Wszystkie zgłoszone zdjęcia, które należy przesłać do 31 stycznia, zostaną zamieszczone na fanpage'u trzydnickiej książnicy. Tutaj internauci będą je nie tylko oglądać, ale także głosować na najlepsze propozycje.
 
Zdjęć nie trzeba drukować, wystarczy je przesyłać w wersji elektronicznej na konto GBP w Trzydniku Dużym na Facebook'u. Głosowanie rozpocznie się 2 lutego i potrwa do 10 lutego. Autorzy trzech najciekawszych fotografii otrzymają nagrody.
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: