r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

 Zaproszenie na Targi Sadownicze Best Berries 2018
20-09-2018

Zaproszenie na Targi Sadownicze Best Berries 2018

W dniach 6-7 października 2018 roku na terenie Targów Lublin S.A., przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie odbędzie się czwarta edycja Targów Sadowniczych Best Berries. To największe tego typu wydarzenie w Polsce skierowane do producentów owoców miękkich, sadowników i szkółkarzy.
Co czeka na zwiedzających Targów Sadowniczych Best Berries 2018?
  • Ponad 100 wystawców – od środków ochrony roślin, poprzez sadzonki, tunele, opakowania, po opryskiwacze i maszyny do zbioru owoców
  • 2 konferencje eksperckie:
    • 6 października – konferencja „Biostymulacja w uprawach sadowniczych”
    • 7 października – II Wschodnia Konferencja Truskawkowa
  • Pierwszy w Polsce pokaz pracy maszyn sadowniczych na utworzonym w hali polu – formowanie zagonów, sadzenie ręczne i mechaniczne, nawadnianie, opryskiwanie, dezynfekcja gleby, pielenie
  • Debata z ekspertami na temat przyszłości polskich owoców miękkich
  • Rozstrzygnięcie konkursu „Rolnik Lubelszczyzny 2018”
 
Zapraszamy do przyjazdu grupy zorganizowane. Jest możliwość dofinansowania dojazdu. Takie grupy nie płacą za wejście ani parking, wjeżdżają bezpośrednio pod halę, a przyjazd może być częściowo dofinansowywany. Szczegóły znajdują się na www.bestberries.targi.lublin.pl.
 
Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Prezydent Miasta Lublin.
 
Szczegóły wydarzenia oraz plakat znajdują się w załączniku. Zapraszamy!
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: