r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Targach Ekonomii Społecznej w roli odwiedzającego.
04-09-2018

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Targach Ekonomii Społecznej w roli odwiedzającego.

Targi mają na celu zaprezentowanie wyrobów podmiotów ekonomii społecznej funkcjonujących na terenie województwa lubelskiego.
Prezentacja podmiotów ekonomii społecznej na targach ekonomii społecznej pozwoli zaznaczyć ich obecność na lokalnym rynku oraz zwiększy świadomość konsumentów na temat posiadanej przez nich oferty handlowej. Podczas Targów klienci będą mogli bezpośrednio zapoznać się z ofertą ze strony Wystawców oraz dokonać zakupów ich produktów. Na tegorocznych Targach będzie można odnaleźć zarówno wyroby gastronomiczne, jak również rękodzieła artystycznego. Podmioty ekonomii społecznej łączą działalność biznesową z działalnością społeczną, poprzez wspieranie osób wykluczonych społecznie. Kupując ich produkty pomagamy osobom, które z różnych powodów nie mogą odnaleźć się na otwartym rynku pracy.
 
Udział w Targach Ekonomii Społecznej jest bezpłatny.
Targi Ekonomii Społecznej odbędą się podczas X Europejskiego Festiwalu Smaków w dniach 7-8 września 2018 roku w godzinach 10:00-18:00 na Rynku Starego Miasta w Lublinie przy Trybunale Koronnym. Uroczyste otwarcie Targów nastąpi w piątek 7 września o godz. 11:00.
Organizator w programie Targów przewidział dodatkowe atrakcje w postaci: animacji dla dzieci, konkursów z nagrodami oraz występów artystycznych.
W związku z powyższym pragniemy, aby wspólnie z nami współtworzyli Państwo to wydarzenie i tym samym serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w targach.
 
Z poważaniem
Anna Harkot
specjalista ds. organizacyjnych  
 
Oddział Projektowania oraz Funduszy Europejskich Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie ul. Diamentowa 2
tel. 81 528 76 24
 
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: