r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Nowy sezon w GOK-u
07-09-2014

IAS 24: Nowy sezon w GOK-u

Po wakacyjnej przerwie Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia artystyczne. Zapisy na spotkania indywidualne i grupowe już się rozpoczęły, a pierwsze zajęcia odbędą się w przyszłym tygodniu.
W poniedziałek 8 września nowy sezon zainaugurują gitarzyści i tancerze. O 16.00 rozpocznie się spotkanie młodszej grupy tanecznej dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat, godzinę później odbędą się zajęcia dla ich starszych koleżanek i kolegów (9 - 11 lat), a na 18.00 GOK zaprasza osoby, które chcą się uczyć gry na gitarze.
 
W środę 10 września o 15.00 rozpocznie się spotkanie przedszkolnej grupy plastycznej, a o 16.30 spotkają się młodzi plastycy ze szkół podstawowych. 
 
Trwają też zapisy chętnych do udziału w zajęciach wokalnych oraz osób, które chcą się nauczyć gry na pianinie i keyboardzie. 
 
Oprócz nauki gry na gitarze i zajęć tanecznych, wszystkie pozostałe są bezpłatne.
 
Rodzice dzieci są proszeni o wypełnienie formularza, który jest dostępny na stronie: www.goktrzydnik.com.pl lub bezpośrednio w GOK, a szczegółowe informacje w sprawie zajęć można też uzyskać telefonicznie pod numerem: 603 685 263.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: