r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Mobilna aplikacja Gminy Trzydnik Duży My Local News
24-08-2018

Mobilna aplikacja Gminy Trzydnik Duży My Local News

Zachęcamy mieszkańców do instalacji i używania aplikacji mobilnej My Local News.
Za jej pomocą wszyscy mieszkańcy mogą być na bieżąco z działaniami i aktualnościami administracji. Aplikacja ta jest dostępna bez żadnych opłat, a jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu z systemem Android lub iOS. Korzystając z aplikacji można dowiedzieć się o wszystkich istotnych wydarzeniach, jakie były i dopiero wydarzą się w naszej gminie.
 
Informacje są kierowane do całej gminy lub też do wybranych miejscowości czy też ulic co sprawi, że na pewno dostaniesz tylko te wiadomości, które są dedykowane do Ciebie. Każdy użytkownik może w aplikacji samodzielnie decydować, jakie kategorie informacji go interesują i mają do niego docierać, a jakie nie. Co bardzo istotne, w jednej aplikacji można otrzymywać informacje skierowane do wielu konkretnych lokalizacji – różnych miejscowości. Wystarczy tylko dodać te lokalizacje w aplikacji i każda informacja skierowana do tych lokalizacji zostanie wyświetlona w naszym telefonie.
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: