r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Nowe atrakcje na wakacje
04-08-2014

IAS 24: Nowe atrakcje na wakacje

Przyjemne z pożytecznym łączą w sobie sierpniowe propozycje na wakacje przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.
W programie zajęć, które rozpoczynają się w poniedziałek 4 sierpnia, są m.in.: pokazy udzielania pierwszej pomocy, spotkanie na temat zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także zawody sportowe i pokazy filmowe.
 
Wśród atrakcji poniedziałkowego spotkania będą drużynowe rozgrywki w "zbijaka", "Kuchenne rewolucje Magdy C." i zespołowy turniej w układaniu puzzli.
 
W pierwszym miesiącu wakacji trzydnicki GOK zorganizował wycieczkę do "Strefy historii" i na lotnisko w Świdniku. Teraz proponuje wyprawę do Łążka Garncarskiego na lepienie garnków, przejażdżkę "kolejką łążkowską" i inne atrakcje. Wyjazd jest planowany 7 sierpnia, ale chętni powinni się zgłaszać jak najszybciej. 
 
Między 4 a 8 sierpnia GOK w Trzydniku Dużym zaprasza też na wspólne oglądanie bajek, warsztaty wydzieranki, poznawanie instrumentów, kurs tańca, biegi przełajowe oraz spotkanie z Krzysztofem Kozłowskim, który będzie wspominać rowerową pielgrzymkę do Rzymu i audiencje u Jana Pawła II. 
 
Szczegółowy harmonogram zajęć jest dostępny na www.goktrzydnik.com.pl.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: