r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Zapraszamy do włączenia się w organizację imprezy kulturalnej pn. 2 dni 3dnika
01-08-2014

Zapraszamy do włączenia się w organizację imprezy kulturalnej pn. 2 dni 3dnika

Mamy zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją włączenia się w organizację imprezy kulturalnej pn. „2 dni 3dnika”, która odbędzie się 30 i 31 sierpnia 2014r. na boisku sportowym
Trzydnik Duży, dn. 30.07.2014r.
 
 
Szanowni Państwo!
 
 
Mamy zaszczyt zwrócić się do Państwa z propozycją włączenia się w organizację imprezy kulturalnej pn. „2 dni 3dnika”, która odbędzie się 30 i 31 sierpnia 2014r. na boisku sportowym w Trzydniku Dużym. Głównym celem organizacji imprezy jest promocja produktów lokalnych, integracja i wspólna zabawa mieszkańców Gminy Trzydnik Duży oraz turystów.
 
W bieżącym roku przypada IV edycja naszego lokalnego święta. Wzorem lat ubiegłych program imprezy przewiduje wystawę prac lokalnych artystów, twórców i mieszkańców, prezentacje sceniczne oraz prezentację połączoną z degustacją produktów regionalnych. Dla podniesienia rangi imprezy na scenie wystąpi wiele zespołów prezentujących różne gatunki muzyczne. Wręczone zostaną nagrody dla zwycięzców w konkursie „Na najładniejszy ogród przydomowy” i „Najbardziej zadbane gospodarstwo”.
 
Dzięki włączeniu się w organizację „2 dni 3dnika” możecie zapewnić Państwo reklamę swojej firmie oraz przyczynić się do wspierania wydarzeń kulturalnych i artystycznych Gminy Trzydnik Duży. W zamian za wsparcie oferujemy Państwu możliwość zorganizowania własnego stoiska promocyjnego lub umożliwimy inną, dogodną dla Państwa formę reklamy.
 
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje wierzymy, że wsparcie z Państwa strony będzie służyć promocji wizerunku Państwa firmy, efekty będą trwałe i głębokie a nam pomoc ta umożliwi zrealizowanie ważnego dla naszej społeczności gminnej wydarzenia kulturalnego.
 
Więcej informacji na temat możliwości współpracy można uzyskać pod numerem telefonu 15 873 18 79 wew. 321 – Katarzyna Janiec.
 
 
Z wyrazami szacunku
Wójt Gminy Trzydnik Duży
Franciszek Kwiecień
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: