r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Remiza ze świetlicą w Olbięcinie
28-07-2014

IAS 24: Remiza ze świetlicą w Olbięcinie

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej remiza strażacka w Olbięcinie w gminie Trzydnik Duży zostanie wyremontowana i przystosowana do potrzeb świetlicy wiejskiej. Samorząd już wybrał wykonawcę robót, które mają się rozpocząć w najbliższych dniach.
Firma, która wygrała przetarg, ma m.in. docieplić strop, pomalować elewację, przygotować sanitariaty i wybudować szambo, a także odświeżyć budynek wewnątrz i położyć asfalt na placu przy remizie. 
 
- W przyszłości chcemy też wyposażyć budynek w sprzęt audiowizualny i trzy stanowiska komputerowe z dostępem do internetu - dodaje wójt gminy Trzydnik Duży Franciszek Kwiecień. 
 
Remont obiektu będzie kosztować niecałe 270 tysięcy złotych, z czego ponad połowę będą stanowić środki, które samorząd pozyskał za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. 
 
Termin wykonania robót został wyznaczony na koniec października tego roku. 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: