r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Święto sportu po nowemu
30-05-2014

IAS 24: Święto sportu po nowemu

Organizatorzy Gminnego Święta Sportu w Trzydniku Dużym zmieniają formułę tej imprezy. Po raz pierwszy odbędzie się ona w weekend, a do udziału zaproszeni są nie tylko uczniowie, ale także rodzice i dzieci w wieku przedszkolnym.
Nowe będzie też miejsce rozgrywania poszczególnych konkurencji. Do tej pory święto odbywało się na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Olbięcinie, ale w najbliższą niedzielę 1 czerwca od 13.30 areną zmagań będzie nowy kompleks sportowo-rekreacyjny w Trzydniku Dużym. 
To już 22 święto sportu w gminie Trzydnik Duży, które będzie połączone z obchodami Dnia Dziecka. Stąd też zaproszenie dla maluchów i rodziców, którzy będą rywalizować na trzydnickim "Orliku". Zawody lekkoatletyczne dla starszych dzieci i młodzieży zaplanowano na głównej arenie miejscowego stadionu. 
 
Oprócz rywalizacji sportowej, wszystkie placówki oświatowe przygotowują specjalne programy artystyczne i stoiska promocyjne. Swoje talenty wokalne, taneczne, sportowe i inne zdolności będą prezentować uczniowie szkół podstawowych z Łychowa, Olbięcina, Rzeczycy Księżej, Rzeczycy Ziemiańskiej i Woli Trzydnickiej oraz gimnazjum z Trzydnika Dużego. Podczas imprezy zostaną także podsumowane szkolne konkursy przedmiotowe.
 
Będą też zabawy na dmuchanych zamkach i stoiska gastronomiczne. Święto sportu rozpocznie hymn, który specjalnie z tej okazji, kilka lat temu skomponował jeden z instruktorów Gminnego Ośrodka Kultury.
 
Do udziału w imprezie zapraszają wójt i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: