r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Autorskie recytacje
22-05-2014

IAS 24: Autorskie recytacje

Jubileuszowy 15 Powiatowy Konkurs Recytatorski Wiersza Autorskiego odbędzie się w najbliższy piątek, 23 maja w Trzydniku Dużym.
W tym roku w konkursowych przesłuchaniach zapowiedziało udział ponad 20 poetów amatorów w wieku od 7 do ponad 70 lat m.in. z Annopola, Zakrzówka, Rzeczycy Ziemiańskiej Kolonii, Woli Trzydnickiej, Księżomierza, Grabówka i Gościeradowa oraz innych miejscowości powiatu kraśnickiego.
 
Każdy mógł zgłosić 2 napisane przez siebie wiersze o dowolnej tematyce, które będą oceniane w 4 kategoriach wiekowych: dzieci z klas I - III, IV - VI, młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej oraz dorosłych.
 
W jury zasiądą instruktor teatralny Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku Beata Kubiak, pedagog, instruktor teatralny i teatrolog Katarzyna Serwacka oraz Andrzej Gotner z Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Kraśniku, które razem z trzydnickim ośrodkiem kultury organizują konkurs. 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: