r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Konkurs na SOŁTYSA ROKU 2013
12-05-2014

Konkurs na SOŁTYSA ROKU 2013

Organizatorem Konkursu „Sołtys Roku” jest Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Kraśnickiej.
Celem Konkursu jest promowanie najbardziej aktywnych sołtysów, którzy pracują na rzecz społeczności lokalnej pełniąc funkcję sołtysa co najmniej jedną kadencję.
 
W ramach
konkursu zostanie wyłoniony Sołtys Roku 2013, Sołtys Inwestor i Inicjator Działań  Społecznych, Sołtys „Senior”, Sołtys „Junior”, Sołtys Publiczności.
 
Konkurs zostanie rozstrzygnięty podczas corocznej imprezy jaką jest Festyn Sołecki, który w tym roku został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Krzysztofa Hetmana oraz Starosty Powiatu Kraśnickiego Andrzeja Maja   i odbędzie się 29 czerwca 2014r w Trzydniku Dużym. Udział w konkursie to idealna okazja do promocji działalności sołtysów z terenu powiatu kraśnickiego oraz zaprezentowanie ich działań i dorobku.
 
W ramach konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe, statuetki  oraz promocja medialna. Serdecznie zachęcamy do udziału w  w/w konkursie, który ma na celu promocję postaw liderskich osób zaangażowanych w rozwój wiejskich społeczności.
 
 
W załączeniu
 
 
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 11 czerwca 2014r. w biurze Stowarzyszenia   ul. Jagiellońska 5, 23-200 Kraśnik.
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: