r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Ostatnie zgłoszenia na konkurs autorskich wierszy
08-05-2014

IAS 24: Ostatnie zgłoszenia na konkurs autorskich wierszy

Organizatorzy Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego Wiersza Autorskiego kończą przyjmowanie zgłoszeń do udziału w 15 jego edycji. Poeci amatorzy będą prezentować swoje dzieła 23 maja, ale utwory można przesyłać tylko do 13 maja.
Każdy z uczestników może zgłosić 2 napisane przez siebie wiersze o dowolnej tematyce. Jury oceni je w 4 kategoriach wiekowych: dzieci z klas I - III, IV - VI, młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej oraz dorosłych.
 
W dotychczasowych edycjach konkursu wzięło udział około 400 poetów, wśród których najmłodszy miał 7, a najstarszy prawie 80 lat.
 
Karty uczestników należy przesyłać wraz z tekstami na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, 23-230 Trzydnik Duży.
 
Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać u organizatorów telefonicznie pod numerami: 81 826 17 92 w Starostwie Powiatowym w Kraśniku i 15 873 18 26 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Regulamin i karty zgłoszeniowe są też dostępne na stronach internetowych:
 
www.goktrzydnik.cba.pl i www.powiatkrasnicki.pl.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: