r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Jan Paweł II plastycznie
18-04-2014

IAS 24: Jan Paweł II plastycznie

Ponad 60 prac wzięło udział w konkursie plastycznym pod hasłem „Jan Paweł II – Polak, Patriota, Święty”, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.
Jury oceniło wszystkie propozycje w czwartek 17 kwietnia, ale jego werdykt zostanie ogłoszony podczas gminnych uroczystości z okazji kanonizacji Jana Pawła II.
 
Autorami prac są przede wszystkim uczniowie szkół podstawowych z Łychowa, Olbięcina, Rzeczycy Księżej, Rzeczycy Ziemiańskiej i Woli Trzydnickiej, gimnazjaliści z Trzydnika Dużego i dorośli mieszkańcy gminy.
 
Ich zadaniem było przygotowanie dowolnej pracy malarskiej lub rysunku, nawiązującego do wybranej pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny. 
 
Poziom artystyczny zgłoszonych propozycji była tak wyrównany, że w kilku kategoriach jury przyznało podwójne nagrody. W sumie członkowie komisji nagrodzili 13 autorów, a kolejnym 12 przyznali wyróżnienia.
 

Oficjalne podsumowanie konkursu, połączone z wręczeniem nagród, ufundowanych przez wójta gminy Trzydnik Duży Franciszka Kwietnia i zarząd Banku Spółdzielczego Ziemi Kraśnickiej, odbędzie się 3 maja w trzydnickim ośrodku kultury. 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: