r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Wokalistki bliżej Dysneylandu
05-04-2014

IAS 24: Wokalistki bliżej Dysneylandu

Prawie 40 wokalistów rywalizowało w piątek 4 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym we wstępnych eliminacjach ogólnopolskiego konkursu „Wygraj sukces”. Z tego grona w kolejnym etapie rywalizacji, w której nagrodą jest wyjazd do Eurodisneylandu pod Paryżem, zaprezentuje się 10 wokalistek.
Jury postanowiło nominować do eliminacji regionalnych Darię Podporę, która zaśpiewała "Najmniejszą piosenkę" oraz utwór pod tytułem "Malutkim i tym większym", Magdalenę Rawską za "Cud w szafie" i "Pogodę ducha", Monikę Pawłasek za "Słodki rock and roll" i "Jedz konfitury", Aleksandrę Hulak za piosenkę "Świat to muzyka" i "Apetyt na życie", Sylwię Szymończuk za utwory "Bezsennie" i "W liściach snu", Paulinę Sulowską za piosenki "Świat to muzyka" i "Ja dla Pana czasu nie mam", Dagmarę Sprawkę za "Myśl o Tobie" i "Apetyt na życie", Aleksandraę Przytułę za ""Gdybym wiedziała" i Grande Valse brillante", Izabelę Kałużę, która zaśpiewała "Zmień dzień w noc" i "Tak bym chciała kochać już" oraz Julię Kierepkę za piosenki "Zmień dzień w noc" i "Już nie zapomnisz mnie".
 
12 kolejnych wykonawców zasłużyło, zdaniem członków konkursowej komisji, na wyróżnienia. Otrzymali je: Elżbieta Jakubiec, Aleksandra Tracz, Szymon Lenart, Maria Dametko, Ewelina Gąska, Aleksandra Małek, Magdalena Palinka, Oliwia Kuśmier, Natalia Pieńkowska, Karolina Więcław, Daria Suchora i Dominika Drdzeń. 
 
Tegoroczne popisy młodych wokalistów oceniali muzycy Marian Giska i Marek Mochol oraz Andrzej Gotner ze Starostwa Powiatowego w Kraśniku, które wsparło trzydnicki GOK w organizacji eliminacji. 

Kwalifikacje regionalne konkursu odbędą się między 28 kwietnia a 17 maja, natomiast finał, zgodnie z tradycją, zaplanowano na połowę czerwca w Tarnobrzegu.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: