r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Eliminacje festiwalu wokalnego
03-04-2014

IAS 24: Eliminacje festiwalu wokalnego

Uzdolnieni wokalnie młodzi artyści z kilku powiatów województw lubelskiego i podkarpackiego przyjadą w piątek 4 kwietnia do Trzydnika Dużego, by rywalizować o nominacje do ogólnopolskiego konkursu "Wygraj sukces". Nagrodą główną dla laureata i jego instruktora jest wyjazd do Eurodisneylandu pod Paryżem.
W przesłuchaniach, które rozpoczną się o 10.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, wystąpi prawie 50 wokalistów w wieku od 6 do 19 lat. Są wśród nich uczniowie z: Batorza, Biłgoraja, Gościeradowa, Janowa Lubelskiego, Krężnicy Jarej, Lubaczowa, Lublina, Modliborzyc, Nowych Moczydeł oraz z Trzydnika Dużego.
 
Każdy z uczestników zaśpiewa dwa polskie utwory. Jeden musi pochodzić z jednej z 19 płyt, które ukazały się po dotychczasowych edycjach konkursu. Wybór drugiej piosenki organizatorzy pozostawiają wokalistom.
 
Najlepsi awansują do etapu regionalnego, który odbędzie się między 28 kwietnia a 17 maja. Finał, zgodnie z tradycją, zaplanowano na połowę czerwca w Tarnobrzegu, gdzie w 1996 roku narodził się pomysł konkursu. 
 
Jego autorem jest Jarosław Piątkowski - muzyk i właściciel studia nagrań, a współorganizatorami Tarnobrzeski Dom Kultury oraz kilkadziesiąt gminnych ośrodków w całym kraju, w tym GOK w Trzydniku Dużym.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: