r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Plastycy z okazji kanonizacji
31-03-2014

IAS 24: Plastycy z okazji kanonizacji

Uzdolnieni plastycznie mieszkańcy gminy Trzydnik Duży mogą się włączyć w przygotowania do kanonizacji Jana Pawła II. Uroczystość wyniesienia na ołtarze Papieża Polaka odbędzie się 27 kwietnia, ale już teraz Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w konkursie pod hasłem "Jan Paweł II - Polak, Patriota, Święty".
Zadaniem uczestników jest przygotowanie dowolnej pracy malarskiej lub rysunku, nawiązującego do wybranej pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny. 
 
Konkursowe propozycje będą oceniane w kilku kategoriach wiekowych, uczniów młodszych i starszych klas szkół podstawowych, gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych autorów. 
 
Prace należy przekazać osobiście lub przesłać na adres: Gminny Ośrodek Kultury Trzydnik Duży 3, 23-230 Trzydnik Duży. Termin przyjmowania propozycji upływa 15 kwietnia.
 
Podsumowanie konkursu jest planowane w trzydnickim ośrodku kultury 3 maja, a najciekawsze propozycje zostaną pokazane na wystawie podczas lokalnych obchodów związanych z kanonizacją Jana Pawła II.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: