r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Wielkanocny konkurs plastyczny
16-03-2014

IAS 24: Wielkanocny konkurs plastyczny

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym w powiecie kraśnickim rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń w Konkursie Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej.
Mogą w nim wziąć udział autorzy w różnym wieku, od dzieci, przez młodzież szkolną po dorosłych, w tym twórcy ludowi i członkinie kół gospodyń wiejskich. Każdy może zgłosić swoją propozycję tylko w jednej kategorii: palmy, pająki lub pisanki. Technika wykonania jest nieograniczona. Jury będzie oceniać ich zgodność z regionalną tradycją wielkanocną, a także staranność wykonania i oryginalność prac. 
 
Propozycje należy składać do 15 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Najlepsze zostaną nagrodzone i zaprezentowane na pokonkursowej wystawie, która będzie czynna w trzydnickiej placówce między 16 kwietnia a 16 maja.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: