r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: W przededniu święta pań
07-03-2014

IAS 24: W przededniu święta pań

Obchody Dnia Kobiet w Trzydniku Dużym odbędą się w przeddzień tego święta, czyli w piątek 7 marca. Spotkanie, które rozpocznie się o 13.00 będzie, zgodnie z tradycją, połączone z dorocznymi Twórczymi Spotkaniami Kół Gospodyń Wiejskich.
W imprezie, którą organizuje Gminny Ośrodek Kultury, zapowiedziały udział przedstawicielki kół gospodyń wiejskich z Rzeczycy Księżej, Łychowa, Węglina, Woli Trzydnickiej i Trzydnika Dużego, poetka Maria Magdziak z Woli Trzydnickiej, a także zespół Świteź z Węglina, kapela ludowa z Trzydnika Dużego oraz 7-letnia wokalistka Magdalena Miśkiewicz, która wystąpi z 6-letnią gitarzystką Gabrysią Kot. 
 
Ponadto na scenie zaprezentuje się dziecięcy zespół taneczny trzydnickiego GOK-u, a w "Klubie na Poddaszu" zostaną otwarte trzy wystawy. Będzie można obejrzeć pisanki wielkanocne Mariusza Dubiela ze Słodkowa II, biżuterię artystyczną Katarzyny Kuraczyk z Kraśnika oraz hafty krzyżykowe Haliny Drzewiej-Sosnówki z Rzeczycy Ziemiańskiej Kolonii.
 
Twórcze spotkania KGW w Trzydniku Dużym mają ponad 20-letnią tradycję. Co roku uczestniczy w nich około 80 pań. 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

grafika
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Galeria ogólna