r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24:  Siatkarski turniej powiatowy
21-02-2014

IAS 24: Siatkarski turniej powiatowy

W najbliższą niedzielę 23 lutego do Trzydnika Dużego przyjadą drużyny, występujące w Powiatowej Lidze Amatorskiej Siatkówki. Będzie to drugi z trzech turniejów fazy wstępnej, po której dobędą się mecze półfinałowe i finał.
Rozgrywki odbywają się w dwóch grupach. W niedzielnych zmaganiach, które odbędą się w trzydnickiej hali sportowej, oprócz gospodarzy z KS GOK Trzydnik Duży zagrają ZS Annopol i "Trójka" Kraśnik. 
 
W pierwszym turnieju, który był rozgrywany w Annopolu, trzydnicka reprezentacja przegrała 1:2 z gospodarzami i wygrała 2:0 z Kraśnikiem. 
 
KS GOK Trzydnik Duży w tym sezonie ligi reprezentują: Artur Ufniarz, Mateusz Maciąg, Grzegorz Boćkowski, Konrad Darski, Arkadiusz Lipowy, Michał Lipowy, Kamil Lipowy, Mateusz Pasternak i Robert Nowosad.
 
W ubiegłym roku trzydniccy siatkarze zajęli drugie miejsce. Teraz mierzą w mistrzowski tytuł, ale zastrzegają, że zadanie to nie będzie łatwe, dlatego tym bardziej potrzebują wsparcia kibiców.
 
Niedzielne zmagania rozpoczną się o 11.00.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: