r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Zobaczyć Lewandowskiego i spółkę? Bezcenne!
21-02-2014

IAS 24: Zobaczyć Lewandowskiego i spółkę? Bezcenne!

Uczniowie Szkoły Podstawowej z Rzeczycy Ziemiańskiej w gminie Trzydnik Duży chcą pojechać na mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Niemcami w Hamburgu. Zrealizują swój cel jeśli wygrają tegoroczny turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".
Pierwszy krok już został wykonany, bo prowadzący młodych piłkarzy Robert Nowosad zgłosił swój zespół do trzynastej edycji rozgrywek. To jednak dopiero początek drogi, by ją zakończyć pomyślnie, młodzi piłkarze muszą wygrać finał, który odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.
 
Jeszcze nie wiadomo czy chłopcy z Rzeczycy Ziemiańskiej będą jedynymi reprezentantami Gminy Trzydnik Duży w tych rozgrywkach. Termin zgłaszania wszystkich ekip upływa za dwa dni.
 
Do 21 lutego drużyny mogą zgłaszać trenerzy, nauczyciele i opiekunowie zespołów ze szkół podstawowych oraz Uczniowskich Klubów Sportowych. Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz szczegółowe informacje na temat turnieju są dostępne na stronie: www.zpodworkanastadion.pl.
 
Dotychczas turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" był organizowany tylko dla dzieci do lat 10. W ubiegłorocznej edycji wzięło w nim udział 185 tysięcy dziewcząt i chłopców. Od tego roku Polski Związek Piłki Nożnej, który jest jednym ze współorganizatorów zawodów, rozszerzył go na dodatkowe grupy wiekowe. W tegorocznej, 14 edycji rywalizacja będzie się toczyć także w kategorii U-12, a od przyszłego roku obejmie również uczniów z grupy U-8.
 
Rozgrywki powiatowe odbędą się między 3 a 21 marca, wojewódzkie są planowane od 26 marca do 12 kwietnia, natomiast zwycięzców całego turnieju poznamy w maju.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: