r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

AKCJA PIT  W URZĘDZIE SKARBOWYM W KRAŚNIKU
14-02-2014

AKCJA PIT W URZĘDZIE SKARBOWYM W KRAŚNIKU

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Kraśniku informuje, że w ramach akcji rozliczenia podatku dochodowego za 2013 rok wyznacza:
  • DZIEŃ OTWARTY - 05.04. 2014r. w godz. 9.00-13.00

    W tym dniu pracownicy urzędu będą przyjmować zeznania podatkowe, a także udzielać podatnikom informacji o sposobie ich wypełniania.

  • WYDŁUŻONE GODZINY PRACY - 28.04.2014r.-29.04.2014r. oraz 30.04.2014r.

    W tych dniach Urząd Skarbowy w Kraśniku będzie czynny w godz. 7.30-18.00 

 

 

Szanowni Państwo!
 
W związku ze zbliżającą się kolejną akcją rozliczeń podatkowych zachęcamy Państwa do możliwość skorzystania z prostej, wygodnej, a przede wszystkim taniej metody przesyłania deklaracji podatkowych drogą elektroniczną – poprzez portal www.e-deklaracje.gov.pl.
 
System e-Deklaracje umożliwia łatwe składanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną każdemu podatnikowi i płatnikowi.
 
 
Na portalu www.e-deklaracje.gov.pl dostępne są interaktywne formularze podatkowe oraz instrukcja dotycząca ich wypełniania i przesyłania. Przy wykorzystaniu odpowiednich aplikacji dostarczanych przez producentów oprogramowania, możliwe jest wysyłanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną bezpośrednio z Państwa systemów finansowo-księgowych.
 
 
Oprócz deklaracji dotyczących podatku VAT i CIT, drogą elektroniczną mogą być składane także Informacje o dochodach oraz o pobranych zaliczkach na podatek dochodowyPIT-11, Roczne obliczenie podatku od dochodu uzyskanego przez podatnikaPIT-40 i znaczącą większość innych – daje to dodatkowe oszczędności.
 
Korzyści związane ze składaniem deklaracji drogą elektroniczną w przypadku dużej liczby pracowników mogą być istotne.
 
Obszerny opis systemu e-Deklaracje dostępny jest na stronie Ministerstwa Finansów: www.e-deklaracje.gov.pl
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: