r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Feryjne propozycje ośrodka kultury
20-01-2014

IAS 24: Feryjne propozycje ośrodka kultury

Zajęcia sportowe, zabawy ruchowe, projekcje filmowe i warsztaty kulinarne, a także wycieczki, w tym wyjazd do teatru do Lublina to propozycje na pierwszy tydzień ferii dla dzieci i młodzieży z gminy Trzydnik Duży.
Część zajęć zależy od pogody, ale nawet jeśli nie będzie śniegu, goście Gminnego Ośrodka Kultury nie powinni się nudzić. Już we wtorek 21 stycznia ponad 20-osobowa grupa wybierze się do Teatru im. H. Ch. Andersena do Lublina na spektakl "Pasterka i kominiarczyk". W środę uczestnicy zajęć będą się uczyć sztuki origami, a także piec smakowite mufinki i pierniki, a w czwartek będą wykonywać zwierzęta ze słomy i balonów. Nie mniej ciekawe są piątkowe propozycje, obejmujące wykonywanie biżuterii z makaronu, naukę tańca greckiego i przygotowywanie masek karnawałowych, które będzie można wykorzystać podczas, zaplanowanej na koniec dnia, dyskoteki. 
 
Szczegółowy program drugiego tygodnia ferii jeszcze nie został ostatecznie ustalony, ale jego autorzy zapowiadają, że będzie równie atrakcyjny. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie: www.goktrzydnik.co.pl
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: