r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Konkurs aniołów i gwiazdek na finiszu
18-12-2013

IAS 24: Konkurs aniołów i gwiazdek na finiszu

W Trzydniku Dużym w powiecie kraśnickim kończy tegoroczny Gminny Konkurs Plastyczny "Anioły, Aniołki, Gwiazdy, Gwiazdeczki". Miejscowy ośrodek kultury zamknął już listę uczestników i jeszcze w tym tygodniu ogłosi listę laureatów.
W tegorocznym konkursie weźmie udział około 50 propozycji. To przede wszystkim anioły i aniołki, nieco mniej jest gwiazd i gwiazdeczek. Anioły zostały wykonane przeważnie z masy solnej, ciasta i papieru. Zgłosili je uczniowie wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Trzydnik Duży. - Takich propozycji jest najwięcej. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji mamy mniej prac od gimnazjalistów, ale są prace przedszkolaków i dorosłych autorów - mówią organizatorzy konkursu. 
 
W najbliższy czwartek 19 grudnia wszystkie oceni jury, które zamierza ogłosić swój werdykt jeszcze w tym tygodniu. Autorzy najlepszych propozycji otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy, a najciekawsze dzieła zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie. Ekspozycję, która będzie prezentowana w trzydnickm GOK-u, będzie można oglądać przez miesiąc. 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: