r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Zaproszenie dla kolędników
08-12-2013

IAS 24: Zaproszenie dla kolędników

Powiatowe Przeglądy Kolęd, Pastorałek i Zespołów Kolędniczych w Trzydniku Dużym w powiecie kraśnickim od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.
W poprzedniej edycji na scenie trzydnickiego GOK-u zaprezentowało się ponad 600 artystów. Organizatorzy imprezy rozpoczęli przyjmowanie zgłoszeń w jubileuszowej, piętnastej edycji przeglądu. Prezentacje są planowane na połowę stycznia, ale by wziąć w nich udział trzeba się zapisać jeszcze w "starym roku". 

Do końca grudnia zgłoszenia mogą przesyłać wykonawcy w różnym wieku, zarówno soliści, jak też zespoły wokalne czy wokalno-instrumentalne, a także chóry i zespoły śpiewacze oraz grupy kolędnicze. 

Każdy z uczestników przeglądu wykona dwie kolędy lub pastorałki. Jury będzie brać pod uwagę dobór repertuaru, aranżację i muzykalność wykonawców. W prezentacjach kolędników liczą się m.in.: scenografia, ruch sceniczny, rekwizyty i muzyka. 

Najlepsi artyści otrzymają nagrody, ufundowane przez starostę kraśnickiego i Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.

Szczegółowe informacje w sprawie przeglądu można uzyskać w trzydnickim GOK-u, telefon: 15 873 18 26 oraz w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, telefon: 81 826 17 92. Pełny regulamin i karta zgłoszenia na stronie: www.goktrzydnik.com.pl.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: