r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Jak zdobywać unijne pieniądze?
07-12-2013

IAS 24: Jak zdobywać unijne pieniądze?

Mieszkańcy gminy Trzydnik Duży i kilku okolicznych gmin, którzy chcą się starać o pieniądze z Unii Europejskiej na realizację własnych pomysłów mogą podczas bezpłatnego szkolenia dowiedzieć się jak pozyskać dofinansowanie.
Spotkanie odbędzie się w środę 11 grudnia w Kraśniku. By móc wziąć w nim udział trzeba się wcześniej zapisać. 
- Część chętnych już przesłała zgłoszenia, ale są jeszcze wolne miejsca - mówią przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania Ziemi Kraśnickiej, którzy organizują szkolenie. 
Uczestnicy spotkania poznają zasady przygotowywania wniosków o unijne fundusze na małe projekty, tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw oraz przedsięwzięcia w ramach "Różnicowania w kierunku działalności nierolniczej". Środki na ten cel będzie można pozyskać za pośrednictwem LGD Ziemi Kraśnickiej, która już przygotowuje nowy nabór wniosków. Ma być on ogłoszony na początku przyszłego roku.
 
O dofinansowanie będą się mogli starać m.in.: rolnicy, przedsiębiorcy, gminy i stowarzyszenia oraz organizacje pozarządowe. 

Zgłoszenia chętnych do udziału w szkoleniu są przyjmowane do poniedziałku 9 grudnia włącznie, a szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerem: 81 825 27 27, albo znaleźć na stronach: www.trzydnikduzy.pl i www.lgdkrasnik.pl. 

Oprócz Trzydnika Dużego do LGD Ziemi Kraśnickiej należą osoby, instytucje, firmy i samorządy z gmin: Kraśnik, Annopol, Gościeradów, Szastarka, Wilkołaz, Urzędów, Dzierzkowice i Zakrzówek oraz Powiat Kraśnicki.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: