r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

 IAS 24:  Zgłoszenia w "anielskim" konkursie
02-12-2013

IAS 24: Zgłoszenia w "anielskim" konkursie

Prawie 80 aniołów i aniołków z masy solnej, gipsu, pianki, papieru, a nawet szarego mydła, uczestniczyło w ubiegłorocznym konkursie plastycznym, organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym w powiecie kraśnickim. Jak będzie w tym roku?
 
O tym przekonamy się za kilka tygodni, ale uzdolnieni plastycznie mieszkańcy gminy mają na wykonanie swoich prac jeszcze tylko dwa tygodnie. 

Propozycja jest kierowana do autorów w różnym wieku, od przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, przez gimnazjalistów, po uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Każdy może zgłosić do konkursu jedną pracę wykonaną dowolną techniką. Propozycje przestrzenne, rzeźby i płaskorzeźby mogą być przygotowane z gliny, modeliny, drewna, tkaniny, metalu albo drutu. Zgodnie z regulaminem prace z gliny muszą być wypalone, a z masy solnej i modeliny powinny być utrwalone poprzez upieczenie lub utwardzone.

Autorzy najlepszych propozycji otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy, a najciekawsze dzieła zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie.

Propozycje są przyjmowane do 13 grudnia w siedzibie GOK-u. Można je przekazywać osobiście, albo, odpowiednio zabezpieczone, przesłać pocztą na adres: Gminny Ośrodek Kultury, Trzydnik Duży 3, 23-230 Trzydnik Duży.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 i 603 685 263, a regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.goktrzydnik.com.pl.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: