r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Podatek rolny bez zmian
30-10-2013

IAS 24: Podatek rolny bez zmian

Mieszkańcy gminy Trzydnik Duży w powiecie kraśnickim będą płacić w przyszłym roku taki sam podatek rolny jak obecnie. Taka decyzja zapadła podczas sesji Rady Gminy, która odbyła się w środę 30 października.
Radni postanowili też, że udzielą pomocy samorządowi województwa w sprawie budowy prawie 2,5-kilometrowego odcinka chodnika przy drodze wojewódzkiej 855 w miejscowościach Węglin i Węglinek. Formalnie gmina nie jest zarządcą tej trasy, ale w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, chce pomóc w realizacji tej inwestycji. Na razie zamierza na własny koszt opracować dokumentację techniczną i geodezyjno-prawną. Władze gminy mają nadzieję, że wraz z pozwoleniem na budowę będzie ona gotowa w przyszłym roku. 
 
Ponadto podczas środowej sesji radni zmienili tegoroczny budżet i wieloletnią prognozę finansową oraz przyjęli informację z analizy oświadczeń majątkowych. 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: