Letni turniej piłkarski | Gmina Trzydnik Duży

r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

06-07-2018

Letni turniej piłkarski

Kończą się przygotowania do tegorocznego Letniego Turnieju Piłki Nożnej w Trzydniku Dużym. Zainteresowane drużyny mogą się zapisywać najpóźniej w piątek 6 lipca, a pierwsze mecze będą rozegranego tego samego dnia o 19.00 na miejscowym "Orliku".
Do rywalizacji mogą przystąpić ekipy złożone z dorosłych piłkarzy, a jeśli w składzie znajdą się niepełnoletni zawodnicy, muszą przedstawić zgodę na udział w turnieju, podpisaną przez rodziców lub opiekunów.

Każda drużyna musi się składać z co najmniej 6 zawodników z bramkarzem i dowolnej liczby rezerwowych. W składzie mogą być także piłkarze spoza gminy Trzydnik Duży, przy czym na boisku może występować tylko jedna taka osoba.

Organizatorzy przypominają, że zgodnie z regulaminem w zawodach mogą wziąć udział także dziewczęta i panie, ale w dotychczasowej historii rozgrywek takiego przypadku jeszcze nie było.
 
System rozgrywek będzie ustalony po zamknięciu listy startowej. A nagrody to puchary dla drużyn i statuetki dla wyróżniających się zawodników.

Ubiegłoroczny turniej wygrała "Burza" Trzydnik Duży. Drugie miejsce zajęła WKS "Cobra" Wólka Olbięcka, a trzecie - Rzeczyca Ziemiańska.

Zgłoszenia drużyn, które chcą zagrać w tym roku są przyjmowane telefonicznie pod numerami: 609 793 831 i 668 452 438.
 
Źródło: ias24.eu
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: