r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Powakacyjne zajęcia artystyczne
10-09-2013

IAS 24: Powakacyjne zajęcia artystyczne

Po wakacyjnej przerwie Gminny Ośrodek Kultury wznawia zajęcia artystyczne. W nowym sezonie placówka zaprasza zdolnych wokalistów, muzyków, plastyków i tancerzy, którzy chcą rozwijać swoje zdolności pod kierunkiem fachowców.
Trzydnicki GOK przygotował zarówno propozycje indywidualne, jak i grupowe. Soliści mogą wziąć udział w zajęciach wokalnych, albo uczyć się gry na pianinie, keyboardzie lub gitarze. Warsztaty grupowe są przeznaczone dla plastyków i tancerzy. 
 
Zapisy chętnych odbywają się poprzez wypełnienie formularza, który jest dostępny w siedzibie ośrodka kultury albo na stronie: www.goktrzydnik.com.pl. Szczegółowe informacje można też uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 i 603 685 263.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: