r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Zagrali jak -Burza-
19-08-2013

IAS 24: Zagrali jak -Burza-

Piłkarze "Burzy" Trzydnik zostali zwycięzcami tegorocznych rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na "Orliku" w Trzydniku Dużym w powiecie kraśnickim. Tym samym obronili mistrzowski tytuł, wywalczony przed rokiem.
W ostatniej fazie spotkań, które odbyły się w miniony weekend, w półfinale zagrały cztery zespoły: "www", czyli "Wspólnota Woli i Węglinka", drużyna z Liśnika Dużego, drugi zespół z Kowalina i "Burza" Trzydnik. W pierwszym meczu półfinałowym "Burza" pokonała ekipę z Kowalina 8:2, w drugim półfinale "www" wygrało z Liśnikiem Dużym 3:2. W meczu "przegranych", którego stawką było trzecie miejsce, Kowalin pokonał drużynę z Liśnika Dużego 6:2, a w finale "www" uległo "Burzy" Trzydnik" 7:0. 
 
W zwycięskiej ekipie zagrali: Sebastian Sołtys, Mateusz Nowak, Mariusz Denek, Mateusz Robak, Piotr Zasuń, Konrad Sołtys, Tomasz Ryś i Wojciech Błaszczak.

Najlepsze zespoły otrzymały z rąk wójta Franciszka Kwietnia puchary i sprzęt piłkarski ufundowany przez Gminę Trzydnik Duży. 

W najbliższy piątek 23 sierpnia trzydnicki "Orlik" będzie areną zmagań tenisistów, którzy zagrają w mini turnieju tenisa ziemnego dla uczniów szkół podstawowych i pierwszych klas gimnazjum. Zainteresowani nie muszą się wcześniej zapisywać, wystarczy stawić się na korcie tuż przed rozpoczęciem zawodów. Początek turnieju o 16.00.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: