r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Wakacje w GOK-u
12-08-2013

IAS 24: Wakacje w GOK-u

Około 30 dzieci wzięło udział w drugim turnusie wakacyjnych zajęć, które zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.

Byli wśród nich nie tylko najmłodsi mieszkańcy gminy w wieku od 3 do 12 lat, ale również ich rówieśnicy, którzy przyjechali na wakacje z dużych miast. 

Wszyscy przez tydzień mogli rozwijać swoje zdolności i wspólnie się bawić. Przygotowywali desery, rozwiązywali rebusy, a także poznawali sztukę origami, którą prezentował zaledwie 13-letni Kuba Tarkowski. Gimnazjalista z Trzydnika Małego, mimo młodego wieku, już jest członkiem Polskiego Towarzystwa Origami. Chociaż składaniem papieru zajmuje się od niespełna 3 lat, specjaliści uważają, że ma takie zdolności, jakich nie powstydziliby się artyści nawet z kilkudziesięcioletnim stażem w sztuce origami. Podczas wakacji w GOK-u, Kuba Tarkowski "zarażał" innych młodych ludzi swoją pasją. 

 

Dzieci chętnie korzystały także z innych propozycji ośrodka. Instruktorzy, stażyści i studenci animacji kultury zorganizowali zabawy plastyczne, zajęcia ruchowe, projekcje filmowe i dyskotekę.

Kolejna edycja wakacji w trzydnickiej placówce dopiero za rok, ale już teraz GOK zaprasza dzieci i młodzież na stacjonarne zajęcia powakacyjne. Ich szczegółowy harmonogram zostanie ogłoszony niebawem na stronie internetowej ośrodka kultury. 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: