r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Aktualności

IAS 24: Wakacje w GOK-u
12-08-2013

IAS 24: Wakacje w GOK-u

Około 30 dzieci wzięło udział w drugim turnusie wakacyjnych zajęć, które zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.

Byli wśród nich nie tylko najmłodsi mieszkańcy gminy w wieku od 3 do 12 lat, ale również ich rówieśnicy, którzy przyjechali na wakacje z dużych miast. 

Wszyscy przez tydzień mogli rozwijać swoje zdolności i wspólnie się bawić. Przygotowywali desery, rozwiązywali rebusy, a także poznawali sztukę origami, którą prezentował zaledwie 13-letni Kuba Tarkowski. Gimnazjalista z Trzydnika Małego, mimo młodego wieku, już jest członkiem Polskiego Towarzystwa Origami. Chociaż składaniem papieru zajmuje się od niespełna 3 lat, specjaliści uważają, że ma takie zdolności, jakich nie powstydziliby się artyści nawet z kilkudziesięcioletnim stażem w sztuce origami. Podczas wakacji w GOK-u, Kuba Tarkowski "zarażał" innych młodych ludzi swoją pasją. 

 

Dzieci chętnie korzystały także z innych propozycji ośrodka. Instruktorzy, stażyści i studenci animacji kultury zorganizowali zabawy plastyczne, zajęcia ruchowe, projekcje filmowe i dyskotekę.

Kolejna edycja wakacji w trzydnickiej placówce dopiero za rok, ale już teraz GOK zaprasza dzieci i młodzież na stacjonarne zajęcia powakacyjne. Ich szczegółowy harmonogram zostanie ogłoszony niebawem na stronie internetowej ośrodka kultury. 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: