r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Zapisy drużyn na turniej sołectw
10-08-2013

IAS 24: Zapisy drużyn na turniej sołectw

Jeszcze przez tydzień organizatorzy Turnieju Sołectw Gminy Trzydnik Duży w powiecie kraśnickim przyjmują zgłoszenia drużyn, które chcą wziąć udział w tegorocznej rywalizacji. Zmagania odbędą się 24 sierpnia, ale poszczególne reprezentacje mogą się zapisywać tylko do 16 sierpnia.
W turnieju mogą wziąć udział zespoły, co najmniej sześcioosobowe, które będą rywalizować w trzech kategoriach: zawodach sportowo-rekreacyjnych, występach scenicznych i prezentacjach promocyjnych.
 
Zawody sportowe będą rozgrywane w 7 konkurencjach. Będą to: rzut ziemniakami do wiadra, strącanie balonów cepem, ubijanie piany, przeciąganie liny, strongman, a także piłkarski konkurs strzałów na bramkę i hula-hop. 
 
W części kulturalnej drużyny będą prezentować programy kabaretowe, muzyczne lub wokalno-instrumentalne. Natomiast na stoiskach promocyjnych zespoły będą się chwalić produktami lokalnymi, wyrobami rękodzieła lub innymi, wyróżniającymi poszczególne miejscowości.
 
Zgłoszenia drużyn są przyjmowane w urzędzie gminy, a szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerem: 15 873 18 79.
 
Do udziału w rywalizacji i kibicowania uczestnikom zachęcają wójt i Rada Gminy, a także rady sołeckie z gminy Trzydnik Duży.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: