r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Liga na finiszu
05-08-2013

IAS 24: Liga na finiszu

Tegoroczne rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na "Orliku" w Trzydniku Dużym w powiecie kraśnickim dobiegają końca. W miniony weekend poznaliśmy półfinalistów, a ostateczne rozstrzygnięcia zapadną za dwa tygodnie.
W półfinałach zagrają "Burza" Trzydnik, "www" czyli "Wspólnota Woli i Węglinka", a także drużyna z Liśnika Dużego oraz drugi zespół z Kowalina.
 
W rundzie zasadniczej tegorocznych rozgrywek rywalizowało dziewięć ekip z gmin Trzydnik Duży, Gościeradów i Kraśnik, podzielonych na trzy grupy. Po dwie najlepsze z każdej grupy walczyły o półfinały. Zespoły, które zakwalifikowały się do tej fazy zawodów zagrają o miano najlepszej ekipy 17 i 18 sierpnia. Tydzień wcześniej drużyny, które odpadły w ćwierćfinałach, czyli Kowalin I i Rzeczyca Ziemiańska powalczą o miejsca 5 - 6. 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: