r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Atrakcje na wakacje
01-08-2013

IAS 24: Atrakcje na wakacje

Wykonywanie biżuterii z makaronu, modelowanie zwierząt z balonów, zawody sportowe i zajęcia kulinarne - tylko wybrane propozycje spędzania wakacji przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym.
W poniedziałek 5 sierpnia rozpocznie się drugi turnus zajęć, podczas których uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zdolności i wspólnie się bawić. Pierwszy, który odbył się w lipcu, cieszył się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Przez tydzień dzieci śpiewały, grały w piłkę na Orliku, układały puzzle, malowały, robiły stwora z włóczki oraz piekły ciastka. - Teraz uczestnicy wakacyjnych zajęć będą przygotowywać desery, rozwiązywać rebusy, a także poznawać sztukę origami w wykonaniu młodego "mistrza" Kuby Tarkowskiego - ujawniają organizatorzy wakacji w trzydnickim GOK-u. Kuba Tarkowski ma dopiero 13 lat, mieszka w Trzydniku Małym i jest uczniem miejscowego gimnazjum. Mimo młodego wieku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Origami, a jego starsi koledzy "po fachu" twierdzą, że już jest profesjonalistą. Składaniem papieru zajmuje się od niespełna 3 lat, ale zdaniem ekspertów, robi to na takim poziomie jak ludzie, którzy trudnią się tą sztuka od 20 - 30 lat. Jego pasję będą mogli poznać uczestnicy wakacyjnych zajęć w GOK-u, gdzie jednocześnie będzie prezentowana wystawa prac Kuby Tarkowskiego. 
 
Oprócz tego instruktorzy ośrodka kultury zapraszają w sierpniu między 9.00 a 13.00 na zabawy plastyczne, zajęcia ruchowe, oglądanie filmów i dyskotekę. 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: