r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Wakacyjne zmagania na Orliku
29-07-2013

IAS 24: Wakacyjne zmagania na Orliku

"Elita" Trzydnik wygrała wakacyjny turniej piłki nożnej, który odbył się na "Orliku" w Trzydniku Dużym.
 
W rywalizacji uczestniczyły cztery zespoły, złożone zarówno z miejscowych piłkarzy, jak też dzieci, które w tych okolicach spędzają wakacje. Na uwagę zasługuje udział w zawodach jedynej drużyny dziewcząt, która w oddzielnej klasyfikacji również zdobyła pierwsze miejsce. W rywalizacji chłopców na drugim miejscu uplasowała się FC Rzeczyca, a trzecie zajęły "Szkapy". 

W zwycięskiej "Elicie" zagrali: Damian Brzuszkiewicz, Sebastian Szabat, Paweł Piątek, Jakub Tarkowski i Jakub Płecha. Wszystkie drużyny w nagrodę otrzymały sprzęt sportowy, ufundowany przez Gminę Trzydnik Duży.

Na tym nie koniec emocji piłkarskich na trzydnickim "Orliku". W najbliższy weekend odbędą się tu ćwierćfinały tegorocznych rozgrywek amatorskiej ligi piłkarskiej dorosłych zespołów. W zakończonej właśnie rundzie zasadniczej rywalizowało dziewięć ekip z gmin Trzydnik Duży, Gościeradów i Kraśnik, podzielonych na trzy grupy. Po dwie najlepsze z każdej grupy powalczą teraz o półfinały. Zwycięzców tegorocznych zmagań poznamy za dwa tygodnie. Tytułu sprzed roku broni "Burza" Trzydnik. 

Koordynator sportu w gminie Robert Nowosad zapowiada, że jeszcze w wakacje amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu będą mieć okazję do sportowej rywalizacji w piłce plażowej, a także mini siatkówce oraz tenisie ziemnym. 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: