r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Atrakcje w GOK-u
23-07-2013

IAS 24: Atrakcje w GOK-u

Zakończyła się pierwsza edycja zajęć wakacyjnych dla najmłodszych. Uczestniczyło w niej 18 dzieci w wieku od 3 do 11 lat.

Mali uczestnicy zajęć z pewnością nie nudzili się. Dzieci śpiewały, grały w piłkę na boisku Orlik, układały puzzle, malowały, robiły stwora z włóczki, zwierzątka z balonów i… czapki kucharskie z papieru.

To ostatnie zadanie świetlicowe miało swoje znaczenie. Bowiem dzieci miały też zajęcia kulinarne. Wałkowały ciasto i piekły ciasteczka. Przy ognisku natomiast piekły kiełbaski. Skutki kulinarnych zajęć przy ognisku były różne, tak jak różne są efekty pieczenia wędliny przy, nad i czasem niestety w ognisku.

Dzieciom najbardziej przypadła do gustu praca w kuchni. Owocem tych zajęć były pyszne ciasteczka w kształcie gwiazdeczek, serduszek, kwiatuszków, a podsumowaniem wyczynów kulinarnych było wręczenie "certyfikatu kucharza".

Kolejna edycja wakacji w GOK w Trzydniku już od 5 do 9 sierpnia. 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: