r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: GOK na wakacje
12-07-2013

IAS 24: GOK na wakacje

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym zaprasza dzieci i młodzież do wspólnej zabawy oraz rozwijania swoich zdolności artystycznych, sportowych, a nawet kulinarnych. W przyszłym tygodniu zajęcia będą się odbywać od poniedziałku do piątku między 9.00 a 13.00.
Wśród tegorocznych propozycji są warsztaty plastyczne, zajęcia kulinarne, turnieje sportowe, plenery malarskie i ognisko. Podczas spotkań plastycznych będzie można wykonać m.in. pióropusz indiański oraz stroje kucharskie, w których potem mali kucharze będą przygotowywać ciasteczka "amoniaczki". Ponadto w programie wakacji w GOK-u są tańce z balonami, karaoke, wycieczki po najbliższej okolicy, zabawy sportowe na "Orliku", a także dyskoteka i pokaz mody. 
 
Podobne atrakcje przewidziano na początek sierpnia. Zajęcia poprowadzą pracownicy ośrodka kultury, współpracujące z tą placówkę stażystki i pochodząca z Trzydnika studentka animacji kultury UMCS w Lublinie. 
 
By wziąć w nich udział uczniowie w wieku, co najmniej, 6 lat muszą mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów. Niezbędny formularz można pobrać w siedzibie GOK-u lub ze strony: www.goktrzydnik.com.pl.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: