r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych
18-09-2013

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W dniu 15 września 2013 r. na boisku szkolnym w Szastarce rozegrane zostały Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych według regulaminu CTIF. W zawodach udział brało dwie MDP Dziewcząt oraz pięć MDP Chłopców. Naszą gminę reprezentowała Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Dziewcząt Agatówka, której opiekunem jest druh Marek Kosikowski i Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Chłopców Trzydnik Duży opiekun Marian Dyguś.
 
 
Zawody rozgrywane są w następujących konkurencjach: rozwinięcie bojowe, bieg sztafetowy 400 m z przeszkodami. Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Dziewcząt Agatówka w roku 2012 zajęła I miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych rozgrywanych na boisku Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Olbięcinie, kwalifikując się do zawodów wojewódzkich. W końcowej kwalifikacji Wojewódzkich Zawodów sportowo-Pożarniczych rozegranych dnia 15 czerwca 2012 r. na stadionie MOSiR w Parczewie zajęła II miejsce. MDP Chłopców Trzydnik Duży w 2012 r. w Powiatowych Zawodach SportowoPożarniczych rozgrywanych w Olbięcinie zajęła I miejsce, natomiast startując w wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych dnia 15 czerwca 2012 r. w Parczewie drużyna chłopców w końcowej klasyfikacji zajęła VII miejsce. Tegoroczne zmagania przyniosły sukces naszym drużynom zarówno dziewczęta, jak również chłopcy zajęli I miejsca kwalifikując się do zawodów wojewódzkich.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: