r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

Apel do mieszkańców dotyczący ograniczenia zużycia wody
09-08-2013

Apel do mieszkańców dotyczący ograniczenia zużycia wody

Ze względu na upały i okresowe braki wody w niektórych miejscowościach. Wójt Gminy Trzydnik Duży apeluje do mieszkańców o nie podlewanie ogródków i upraw, napełnianie zbiorników wodnych oraz mycie samochodów.Pomimo utrzymywania stałego wydobycia wody, podczas upałów odnotowujemy znacznie większy rozbiór wody u odbiorców. Spowodowane jest to używaniem wody do celów innych niż socjalno-bytowe. Woda dostarczana do Państwa domów nie służy do podlewania roślin. Proszę mieć na uwadze, że niektórzy mieszkańcy nie mogą zapewnić wody dla potrzeb zwierząt oraz nie mają wody na cele socjalno-bytowe, podczas gdy ich dalsi sąsiedzi wylewają hektolitry wody w ziemię. Ze względu na sytuacje pogodową musimy wszyscy oszczędzać wodę

Prosimy o zgłaszanie przypadków podlewania trawników, upraw lub bezprawnego korzystania z hydrantów.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: