r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Rodzinne obchody w ośrodku kultury
10-06-2013

IAS 24: Rodzinne obchody w ośrodku kultury

Mali i nieco więksi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży świętowali Dzień Dziecka i Dzień Matki wspólnie na imprezie, która odbyła się w niedzielę 9 czerwca Gminnym Ośrodku Kultury.
Wśród uczestników spotkania były nawet 4-miesięczne dzieci, ich starsze koleżanki i koledzy, mamy i tatusiowie, babcie i dziadkowie, a nawet ciocie i wujkowie. - Liczyliśmy, że nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem, ale takiej frekwencji się nie spodziewaliśmy - przyznają organizatorzy świętowania.
Rodzinne świętowanie było okazją do zaprezentowania się szerszej publiczności solistów, zespołów wokalno-instrumentalnych i grup tanecznych, działających przy trzydnickim GOK-u. Największe brawa zdobyła Gabrysia Kot, która na gitarze zagrała klasyczne "przeboje": "Wlazł kotek", "Oda do radości", "Stary John fermę miał" i "Love Me Tender". Nie mniejsze aplauz wywołały występy wokalistek: Dominiki Pawusiak, Magdy Miśkiewicz, Oli Paź i Emilki Matysiak.
Uwadze widzów nie uszły również brawurowe prezentacje grupy tanecznej, która trenuje zaledwie kilka miesięcy, a już zachwyca swobodą ruchów i profesjonalizmem.
Ponadto Maria Magdziak przeczytała kilka swoich wierszy, nawiązujących do święta dzieci i mam, licealiści z Kraśnika, czyli duet "Magical Dream" Dominika Zdyb i Michał Mazur, zaprezentowali musical "Sen o Notre Dame", na koniec wystąpił zespół folkowy "Świteź" z Węglina. 
Po części artystycznej publiczność mogła obejrzeć wspaniałe prace plastyczne, wykonane przez dzieci pod okiem instruktora plastyki Teresy Przypis, a "na deser" organizatorzy zaprosili gości do Klubu "Na Poddaszu", gdzie malarz z Zaklikowa Zenon Pachla zaprezentował ponad 70 swoich obrazów. Wystawę "Zapachy" oraz ekspozycję młodych plastyków z gminy Trzydnik Duży można oglądać do 9 lipca. 

Zródło: www.trzydnik.ias24.eu

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: