r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Pobiegnij i Ty
22-05-2013

IAS 24: Pobiegnij i Ty

Ponad 400 miejscowości zgłosiło się do udziału w tegorocznej edycji akcji pod hasłem "Polska Biega". Na liście miast, miasteczek i wsi, które chcą promować zdrowy i aktywny tryb życia, jest gmina Trzydnik Duży. Organizatorzy zapraszają do wspólnego biegania w piątek 24 maja.
Trasa liczy około 2 kilometrów i wiedzie Doliną Karasiówki z Rzeczycy Księżej do Rzeczycy Ziemiańskiej. Osoby, które chciałyby dojechać na miejsce startu z Trzydnika Dużego mogą skorzystać z autokaru, który o 17.00 odjedzie sprzed Gminnego Ośrodka Kultury. 
Start zawodników jest planowany na 18.00, a zapisy będą przyjmowane godzinę wcześniej. Z propozycji aktywnego spędzenia wolnego czasu mogą skorzystać wszyscy, bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania czy przygotowanie kondycyjne. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę dorosłego opiekuna. Trasa biegu nie jest trudna, a jeśli zajdzie taka konieczność każdy będzie mógł zrezygnować w dowolnym momencie.
Szczegółowe informacje w tej sprawie można znaleźć na stronie: www.polskabiega.sport.pl lub telefonicznie pod numerem: 609 793 831.
Organizatorem akcji "Polska Biega" są Gazeta Wyborcza i portal Sport.pl, a wspierają ją m.in.: premier Donald Tusk, Justyna Kowalczyk, Piotr Małachowski, Przemysław Babiarz, Tomasz Lis, Jacek Fedorowicz i biskup Piotr Libera.
W ubiegłym roku w 723 biegach wzięło udział ponad 120 tysięcy Polaków.

Zródło: www.trzydnik.ias24.eu

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: