r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Aktualności

IAS 24: Konkurs autorskich wierszy coraz bliżej
11-05-2013

IAS 24: Konkurs autorskich wierszy coraz bliżej

Poeci amatorzy z powiatu kraśnickiego mają coraz mniej czasu na przesłanie swoich zgłoszeń w tegorocznej edycji Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego Wiersza Autorskiego.
Organizowane po raz czternasty autorskie recytacje odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym 23 maja, ale zapisy chętnych kończą się już w przyszłym tygodniu. 
Propozycja jest kierowana do dzieci z klas I - III i IV - VI szkół podstawowych, gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych. Każdy może zgłosić po 2 wiersze o dowolnej tematyce, które sam napisał i osobiście wyrecytuje je przed komisją.
Zgłoszenia uczestników wraz z tekstami należy przesyłać do środy 15 maja na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym, 23-230 Trzydnik Duży.
Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym i 81 826 17 92 w Starostwie Powiatowym w Kraśniku. Regulamin i karty zgłoszeniowe są też dostępne na stronach internetowych: www.goktrzydnik.com.pl i www.powiatkrasnicki.pl.

Zródło: www.trzydnik.ias24.eu

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: